Edutraveler

LOGISTYKA W PODRÓŻY

Dostęp do największych systemów rezerwacyjnych świata za pośrednictwem naszego biura.

Obsługa połączeń lądowych, kolejowych, wodnych i lotniczych wraz z obsługą rezerwacji miejsc pobytowych w jednym miejscu. W ofercie kompleksowej obsługi: optymalny dobór wszystkich połączeń komunikacyjnych, rezerwacje i zmiany rezerwacji, osobisty ASYSTENT na całej trasie Twojej podróży.

Nie trać czasu na poszukiwanie rozwiązań. Skontaktuj się z nami, wskaż daty i miejsca, w których musisz być, a my zajmiemy się wszystkim. Ty pakuj bagaże i powól nam działać!


 

  • Połączenia drogowe, kolejowe, wodne i lotnicze. Pakiet kompleksowej obsługi: doboru i rezerwacji środków transportu publicznego na trasie Twojej podróży.

  • Połączenia drogowe w sieciach prywatnych operatorów. Pakiet kompleksowej obsługi: doboru i rezerwacji środków transportu niepublicznego na trasie Twojej podróży, w tym rezerwacje pojazdów z wypożyczalni.

  • Obiekty hotelowe krótkoterminowego zakwaterowania Pakiet kompleksowej obsługi polegającej na selekcji i rezerwacji miejsc zakwaterowania na trasie Twojej podróży.

  • Obiekty długoterminowego najmu lokalowego Pakiet kompleksowej obsługi selekcji i rezerwacji zakwaterowania długoterminowego w miejscu stacjonarnego Twojego pobytu.

Skontaktuj się
z nami

LOKALIZACJA BIURA:

ul. Garbary 2
Kampus Budynek G
parter biuro G003
85-540 Bydgoszcz
telefon tel. +48 52 5670776
biuro@edutraveler.pl
zegr
od poniedziałku do piątku
w godzinach 09:00-16:00
logo