Edutraveler

DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Uczymy podróżować od najmłodszych lat...

Specjalna i dobrze przygotowana oferta organizacji czasu dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz młodzieży w wieku szkolnym. Skierowana zarówno do podmiotów i instytucji sprawujących funkcje edukacyjne i wychowawcze, jak i bezpośrednio do rodziców, chcących skorzystać niezależnie z ciekawych ofert naszej organizacji. 


[6DT-001] POD TATRAMI UCZYMY JEŹDZIĆ NARTAMI... TERMIN: 21 - 26 LUTEGO 2021

HIT SEZONU ZIMA 2021 dla dzieciaków w wieku 5-10 lat, zarówno samodzielnych, jak i w towarzystwie kochanych rodziców. Obóz sportowy na Podhalu, w miejscu, gdzie swoje pierwsze narty szlifował Kamil Stoch, kolega i godny następca Adama Małysza. W czasie 6 dni pod opieką doświadczonej kadry pedagogicznej i czujnym okiem licencjonowanego instruktora narciarstwa nauczymy jeździć na nartach, a tym co umieją pomożemy udoskonalić technikę. W programie poza nartami również sporo turystyki poznawczej i mega zabawy. ZAPRASZAMY.
ZOBACZ OFERTĘ:  

Propozycje dla maluchów w wieku przedszkolnym...

 

  • Propozycje imprez zaprojektowanych specjalnie dla najmłodszych - zawsze w bajecznej i kolorowej oprawie, na wesoło, zabawowo, bezpiecznie i edukacyjnie.

  • W poszukiwaniu ukrytych talentów. Propozycje łączonych aktywności pod okiem i profesjonalną opieką trenerów. Sesje sportowe w dedykowanych dla aktywności miejscach, regularne spotkania z trenerami i selekcjonerami, dające szanse wczesnego startu...

  • Turystyka poznawcza w obrębie cywilizacji. Zwiedzamy świat stworzony przez człowieka, poznajemy z bliska infrastrukturę, uczymy się z niej korzystać. Propozycje ciekawie zaprojektowanych i prowadzonych miejskich wycieczek fakultatywnych dla najmłodszych.

  • Wyprawy mini-podróżników "poza cywilizację". W bezpośrednim, kontrolowanym kontakcie, wszystkimi zmysłami odkrywamy i poznajemy eko-świat. Propozycje niezwykle ciekawych, plenerowych wycieczek fakultatywnych dla najmłodszych.

Skontaktuj się
z nami

LOKALIZACJA BIURA:

ul. Garbary 2
Kampus Budynek G
parter biuro G003
85-540 Bydgoszcz
telefon tel. +48 52 5670776
biuro@edutraveler.pl
zegr
od poniedziałku do piątku
w godzinach 09:00-16:00
logo